Veikėjai 2

Ana, 21 metai


Ana visai neseniai (25 įraše) pasirodė kaip veikėja. Nors veiksmo ji "gavo" mažai, tačiau jau perskaitę jos vardą galite pasižiūrėti, kaip ji "atrodo". Ne visiems pasiekiama blondinė - taip ji save apibūdina. Mėgsta riziką, tai kas gali atsipirkti blogai ir tiesiog tai, kas yra pavojinga. Ji nepasiduoda. Kovoja už tai ką reikia, gniuždo tuos kurios reikia. Tokia jau ji - žavinga rusaitė. Į Lietuvą, būtent į Marijampolę atsitempė dar ir savo draugę - Natašą. Jos geriausios draugės nuo vaikystės. Šiaip yra lietuvaitės, bet su šeimomis išvyko gyvent į Rusiją. Pradžiai apie ją tiek.Nataša, 21 metai
Graži brunetė - suprantanti vaikinus, juos traukianti it magnetas.. Anos geriausia draugė, taip pat kaip ir minėjau rusaitė. Kas keisčiausia, ji nėra pasikėlusi. Mėgsta vakarėlius, pasibuvimus su draugais ir įvairiausias veiklas susijusias su gamta. Jai nesvarbu žiema ar vasara, ruduo ar pavasaris - ji myli gamtą. Ji paprasta. Nepasikėlusi, moka priimti kritiką, moka įžeisti iki pat širdies gelmių ir moka atsiprašyti už bet ką - jai vistiek atleis. Ji viena iš tų tobulų merginų kurios gražios, mielos, draugiškos, paprastos, bet ne pasikėlusios.


Bartas, 18 metų


Na ir štai - pagaliau priėjome prie vieno iš pagrindinių veikėjų - Barto. Taigi čia tas garsusis istorijos blogiukas arba gerietis, nesuprasi. Tai jis elgiasi kaip geras ir normalus žmogus, tai kaip koks nesveikas. Na aišku, viskam yra paaiškinimas. Gražios ir mielos šypsenos savininkas ir Editos širdies turėtojas. Jo gyvenimas yra ir buvo toks kokio greičiausiai nelabai teko nugyventi bet kuriam paaugliui. Jį turbūt įsivaizdavot raumeningą, bet ne gležnutį. Jis moka paveikti psichiškai, bet ne fiziškai. Jis mėgsta sportuoti - tai jo hobis. Jo šeima jam pats didžiausias turtas. Galbūt todėl, kad jį rado paliktą, kur jį pasiėmė moteris. Parnešusi jį namo - užaugino, suteikė meilę ir šilumą, globą.. Jis turi sesę (na ji nėra biologinė, bet) Dagnė - mažoji sesutė. Jis ją be galo myli. Na, o kalbant apie jo charakterio bruožus - jis labai draugiškas ir atviras, nuoširdus. Vaikinukas kuris vertas dėmesio!


Kajus, 20 metų

Kajus - tai visai neseniai istorijoje pasirodęs veikėjas. Kol kas apie jį turėjo susidaryti nuomonė, kad jis yra paslaugus, draugiškas, mielas. Kaip ir visi veikėjai - gražus. Galbūt iš išvaizdos kiek keistokas, tačiau. Jis atsirado Danielos gyvenime, galbūt užkariaus jos širdį? Vaikinukui - 20 metų, savo gimtadienį švęs vasarą. Kajus mėgsta bendrauti su visais, visada atvirai ir draugiškai. Draugams padeda nelaimėje (kaip ir dauguma), stengiasi dėl jų, bet niekada nepamiršta savęs. Galbūt kartais tampa savanaudis. Prieš tai turėjo daugybę merginų, bet ne jis jas metė, o jos jį. Kodėl? Galbūt tiesiog todėl, kad jis per daug "mergaitė"? Labiau susipažinęs su Daniela - jis pasikeis. Jinai jį "pakeis". Ne išore, o vidumi. Nors Kajus iš pašalies atrodo tobulas vaikinas - prisiminkim, tobulų juk nėra!Vėjas, 22 metai

Vėjas - taip pat kaip ir Kajus visai neseniai pasirodęs įrašuose. Vaikinukas yra Kajaus brolis, nors jie skiriasi kaip du vandens lašai. Kajus nemėgsta šypsotis - o Vėjas dievina juoką! Jis dažniausiai su šypsena, yra optimistas, tiki, kad viskas yra, buvo ir bus gerai. Vėjas iš pašalies atrodo šaltas, bet jis patraukia merginų akį. Kaip žinomas žmogus. Taip pat Vėjas atsirado ir Editos gyvenime - bet jie tik draugai. Vėjas yra be galo drąsus, jei reikėtų dėl mylimo žmogaus.. Padarytų. Ką nors drąsaus. Kad ir vidury gatvės tango su šortukais žiemą bei su rože dantyse sušoktų! (xi xi) Vėjas turbūt toks vaikinas, kurių reta - suprantantis merginas kiekvienoje situacijoje. Supratingas tiksliau. Visada padės. Už tai atlygio neprašys. Jis labai vertina draugystę - visada atsiprašys nors ir bus nekaltas. Žodžiu - tobulas vaikinas. (pagal charakterį).Tokie veikėjai. Ką apie juos manote? Ar atitinka ar bent panašūs į jūsų įsivaizduojamus? Pasidalinkite nuomone!


Redaguota - 2012.02.20 11:06

6 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Gražūs veikėjai. :]

Viktorija @ kuzdesys.blogspot.com rašė...

Gražūs, beet Kajų ir Vėją įsivaizdavau šiek tiek kitaip..

Mažutė rašė...

pritariu Viktorijai, visai kitaip juos įsivaizdavau. :) bet šeip labai faini jie man atrodo. ^^

Monika (www.naktyje.blogspot.com) rašė...

Aš ir pati juos įsivaizdavau kitokius, bet gal.. Dabar man jie tinka šiam vaidmeniui. :D

Anonimiškas rašė...

As irgi isivaizdavau Kaju ir Veja kitokius (grazesnius) :DDD

Monika (www.naktyje.blogspot.com) rašė...

:DDDDD Man tai jie ir tokie gražūs :p