Veikėjai

Kokia istorija be veikėjų? Žinoma,kad jokia,nes niekada tokios nebuvo ir nemanau,kad bus! Tad iš pat pradžių ir pradėsiu nuo veikėjų aprašymo. Kaip ir visada yra veikėja aplink kurią viskas ir suksis ir šį kartą tai Edita. Tai žavinga mergina.. bet jeigu apie ją plačiau? Skaitom žemiau!

Edita, 18 metų


Tai be galo miela, draugiška, graži mergina. Mėgsta būti su draugais, tačiau kartais apgriuvus krūvai problemų.. Juos pamiršta! Na,tiesiog jie ima ir išgaruoja. Manau visi žinot šį jausmą kai yra kažkas daug svarbiau negu draugai.. Pavyzdžiui meilė - ji šią veikėją apsuko du kartus. Pirmasis kartas buvo su Mantu, bet sakyčiau nelabai pasisekęs. Antrasis - su Bartu. Kiek įdomesnis. Ne toks nuobodus įsimylėjusių žmonių gyvenimas. Su trupučiu prieskonių - nuotykiai kurie galbūt negalėtų nutikti paprastam gatvės praeiviui. Edita yra kovojanti - už save, už mylimus žmones, nepasiduoda. Visada moka sugalvoti tai, kas pavyktų. Jeigu ne per geriausiai, tai bent kažkiek gerai. Mėgsta muziką. Įvairią. Mėgsta vakarėlius. Įvairius. Mėgsta filmus. Mėgstamiausias - numylėtieji kaulai. Galbūt jis atspindi jos gyvenimą.. Kažkiek. Tik ji nemirusi - ji gyva. Gyva būtybė gyvenanti žemėje pilnoje nuotykių!

Eglė, 17 metų

Eglė - pagrindinės veikėjos Editos sesuo. Graži, draugiška, gal kiek ambicinga, kartais užsispyrusi, bet labai atvira asmenybė. Galbūt su ja jums dar neteko labai gerai susipažinti, bet manau dar teks. Eglė panaši į savo sesę - mėgsta nuotykius (oo, jai pavyksta juos patirti!) mėgsta tai kas kai kuriems yra gyvenimo "tikslas" ?Fotografuoti. Tiksliau ji greitu metu atras savo hobį ir pradės fotografuoti. Ji turi vaikiną - Lauryną. Tiesa, jie istorijoje nepasirodo labai jau dažnai, kadangi jie vis dar džiaugiasi gyvenimu.. Havajuose. Bet jie greitai grįš. Atsipalaidavę, pailsėję, lyg prieš kokią audrą.. Jai 17 metų - gimtadienis sausio 15 dieną. Keliauja į vienuoliktą klasę. Turi sakyčiau daugybę draugų - mėgsta būti su jais. Bet kadangi aš super neaprašinėju jos gyvenimo taip kaip Editos.. Jos taip nepažinsite kaip veikėjos. Bet būtent Eglė - išsiskiria iš savo šeimos. Tuo, kad kartais, kai kada ji tampa lunatike. Bet tik kartais..


Daniela, 18 metų


Daniela.. Ach, dabartiniuose įrašuose savo geriausios draugės Editos palydovė VISUR. (nuo 23 įrašo). Daniela yra žavi blondinė, labai draugiška ir miela, visada pataria, moka pralinksminti, mėgsta nuotykius, bet kartais yra drovi, bailiukė. Ji traukia nedrąsius vaikinus - kurie bijo ją užkalbinti, kadangi ji atrodo neprieinama kiekvienam. Bet iš tiesų taip nėra - ji kaip ir kitos, mokanti mylėti ir atsakyti į meilę, mokanti suprasti vaikinus, mokanti juos "kabinti". Jai taip pat aštuoniolika metų. Gruodžio dešimtą dieną jai sueis 19! Vos tada kai praeis dvi dienos po Editos gimtadienio. Argi ne sutapimas? Daniela labai graži ir fotogeniška. Jos mama yra italė, tėvas lietuvis. Maišyta. Bet visgi mąstyti, kalbėti lietuviškai ji moka. Prisitaikiusi puikiai. Ko jai gali reikėti daugiau? Ak taip, vaikino.. Bet galbūt greitu metu ji jį ras?
Lauris, 20 metų


Lauris - Eglės vaikinas. Jie vienas kitą yra be galo įsimylėję, šiuo atveju tikrai negali vienas be kito. Visada labai linksmai, gražiai ir romantiškai leidžia laiką, ypač Havajuose. Lauris mėgsta šokti, klausytis muzikos kaip ir greičiausiai visi pasaulio gyventojai.. Bet jam patinka rokas. Jis baigęs mokyklą, studijuoja teisę. Tiesa, dabar visą tai pamiršo, tiksliau visą tai nukėlė tolimesniam laikui. Vaikinas yra ištikimas kokių reta. Na, ką apie jį papasakoti nežinau - turbūt tai, kad jis visada mėgsta piršti savo nuomonę kitiems.. Bet su tai dar nelabai teko susidurti.. Bet teksMantas, 19 metų

Mantulis! Editos "ex". Pastaruoju metu jis tapo kaip asilas. Elgiasi savanaudiškai, bet kodėl? Kokie jo tikslai? Galbūt jis po metų draugystės su Edita nori ją susigrąžinti? Bet ji tvirta - nepasiduoda. Ir gerai! Kam tokiems mergišiams pasiduot? Šiaip jis yra mielas vaikinas, bet moka parodyti dantis. Kai reikia - atsukti nugarą ir gauti naudos. Tiksliau dabar jis toks. Jis universiteto pažiba - dauguma merginų dėl jo alpsta, tik KODĖL? Jis neypatingas, paprastas, tik, kad gražus. Na, dar mokantis bendrauti su merginomis.. Na gerai, dar truputį užsispyręs. Mėgstantis sportuoti.. Toks jau tas Mantas - sprendžiant iš dabartinių įrašų jis pasikeitęs.. Labai. Bet gal jis pasikeis? Nežinia.. Jis yra vienturtis, neturi nei brolių nei seserų, todėl viskas yra jam ir tik jo. Turbūt būtent
dėl to jis dabar yra tokio karšto būdo, lyg verdantis puodas. Tik užpykdyk, kaip merga akis išdraskys! Vienu žodžiu, pasiutęs mergišius. Netekęs savo mylimosios lekia pas jos priešę. Kaip aš nekenčiu tokių!
Adrija, 18 metųAch, toji Adrija. Visus kiršina, pykdo, maišosi kelyje, lyg juoda katė.. Perbėga visiems per kelią. Po jos klastos, Edita susipyko su Mantu, bet galbūt tai į naudą - ji susipažino su Bartu, patyrė daugybę nuotykių ir galbūt nors ir kokia nuomonę apie jį buvo susidariusi, kol kas tai kvepia meile. O ką darys Adrija? Arogantiška kiek pasikėlusi, visada gaunanti ko nori blondinė ranku sudėjus nesėdės! Vis stengiasi pakenkti Editai.. Matyt, kažkas iš vaikystės. Nuoskaudos, kurių neatsimena niekas išskyrus Adrija. Ji nenori pamiršti praeities, nes ji gyvena ja. Ne visada, bet dažnai. Keistuolė, ar ne? Bet kaip žmogus - ji puiki asmenybė! Puiki pašnekovė ir puiki draugė!! Juk tai.. Kažkas gero iš jos pusės, ar ne?Tad tokie veikėjai čia - kuris patinka labiausiai? :)
O antrame puslapyje su veikėjais - atrasite taip pat pagrindinių, bet jie tiesiog atsirado ten kiek vėliau..
Redaguota - 2012.02.18 23:30

9 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Labai įdomus

Anonimiškas rašė...

O kur Bartas?

Anonimiškas rašė...

Va ir man idomu.koks Bartas..bent jau Mantas 1 nuotraukoj,tai labai tinka :)

Anonimiškas rašė...

O Barta radau pas jus:) na nezinau..is dalies atitinka,bet truputi kitka isivaizdavau..

Anonimiškas rašė...

Manau viskas butu gerai :) bet istorijoje retai kur minima jos geriausia drauge ta kaip sese :) ir keistai skamba kad Adrija su ja vienoje klasėje bet Edita lauke jos nes jai buvo septynios pamokos, o Editai sesios pagal istorija pacioje pradzioje :))

Monika (www.naktyje.blogspot.com) rašė...

Anonimiškas nr.1-:))
Anonimiškas nr.2- kitame puslapyje su veikėjais.
Anonimiškas nr.3-xi xi. :D
Anonimiškas nr.4- galbūt. Kiekvieno vaizduotė skirtinga. Kažkodėl dabar jo pati kitaip įsivaizduot nelabai galėčiau. :D
Anonimiškas nr.5- gali būti. Jau galvoje sukasi koks nors veiksmas su ja ir Edita kartu. Na tiesiog einant laikui pamatysim. O dėl Adrijos. Bent jau pas mane mokykloje yra toks dalykas, kad vienai klasės grupei yra tarkim 6, o antrai 7, bet kitą dieną būna atvirkščiai. :)

Meee rašė...

Hey. Norėčiau labai paklausti: iš kur gauni nuotraukas ir kaip jas randi? :D Būčiau žiauriai dėkinga jei atsakytum :)

Anonimiškas rašė...

Sveika, is kur gauni veikeju nuotraukas. LAbai ydomu gal gali atsakyti!!??:)

Anonimiškas rašė...

Sori biški už kritiką, bet man šie veikėjai per daug "tobuli". Norėtųsi nebūtinai modelio išvaizdos personažų, galėtų būti sudėtingesni, įvairesni charakteriai, nes susidaro įvaizdis, kad dauguma jų labai panašūs, nors ir turi kažkkoių skirtumų.:) Sėkmės!