Partneriai! :*

Štai ir atėjo laikas partneriams.. Dėka jų pasiekėme tai ką pasiekėme. Nors žinau, kad vienų partnerių dėka kurių jau nebėra sulaukiau sakyčiau visai neblogos pradžios. Nors buvo tik keli skaitytojai, jie man teikė džiaugsmą. Kol galiausiai bendruomenė išaugo. Ji išaugo būtent šių partnerių dėka-

Facebook puslapis "Žodžiai, mintys :*"


Vienas iš tų puslapių, kuris visai neseniai sutiko būti šios istorijos partneriais. Tiksliau aš visai neseniai pasiūliau jais tapti. Paskutiniu metu pastebėjau, kad šis būdas parodyti savo kūrybą internete labai veiksmingai keliauja per facebook puslapius. Ir iš tiesų - kuo puslapis turi daugiau like, tuo daugiau kas nors susidomės trumpu aprašymu ir aplankys istoriją.. Tad ačiū puslapiui žodžiai ir mintys, kad sutiko partneriauti!!

Facebook puslapis "Žodžiai ir foto jums ;*"


Dar vienas facebook'e esantis tinklapis. Jis jau pagaliau turi 900 like (šis puslapis mano) ir jų sakyčiau sunkiai, bet naujų žmonių puslapyje daugėja.. O tai reiškia, kad bent vienas iš jų čia tikrai užsuka!  Todėl ačiū tiems, kurie nepatingėjo ir būtent vedami šio puslapio užsuko į istoriją "Naktyje".

Istorija - "Ledinė Ašara"


Turbūt taipogi dauguma skaitytojų į šią istoriją užklydo iš kitos, Vilijos kuriamos istorijos "Ledinė Ašara". Jei neklystu, istorijos susikūrė panašiu metu (jei neklystu tą pačią dieną) ir kas svarbiausia, mes abi su Vilija puikiai sutariame ir nekreipiame dėmesio į tuos kurie sako, kad aš kopijuoju nuo šios istorijos. Na deja, pripažinsiu, aš jos neskaitau, nebent labai retai, bet minčių tikrai nekopijuoju. Kai kurios istorijoje esančios mintys yra panaudotos iš mano senų istorijų. Be to, siužetai, veiksmas, įvykiai, temos skiriasi. Bet ačiū Vilijai, tikrai labai ačiū, kad ji tokia supratinga, miela, draugiška ir puiki draugė, kuri man padėjo! :*


Blog'as- Fashion - Passion


Blog'as apie viską- pradedant mada, baigiant kasdienybe. Manau, kad ten kiekvienas rastų tai ko jam reikia, nes ten dažniausiai sutinku tikrai pritraukiančių dalykų.. Tai yra vienas iš mūsų naujesnių partnerių, tad tikiuosi, kad jie padės mums, o mes jiems!

Facebook puslapis - Miela tau ir man ;*

Šiandien iš šio puslapio administratorės gavau pasiūlymą tapti partneriai - ir kaip manote, ką aš dariau? Žinoma, kad sutikau! Kuo daugiau nuostabių partnerių, tuo šauniau! Nepamirškite paspausti ant šio puslapio LIKE. Visi žinote, kad tai vertėtų padaryti ant mūsų pačių nuostabiausių partnerių! Be to, ačiū Saulei, kad pasiūlė tapti partneriais. :))


Norėtum, kad tavo istorija, blog'as, facebook puslapis būtų šios istorijos partneriu?
Tuomet rašyk man į skype - moni.xe.xe
Facebook - Istorija "Naktyje"

Lauksiu pasiūlymų!

Paskutinį kartą redaguota 2012.03.03

2 komentarai:

Panelė S rašė...

Aš ir mano puslapis " Miela Tau ir Man ;* " visada tau padėsim:* Nes labai tavim pasitikim ir mylim tave:*

Panelė M. * rašė...

o aš ir mano istorijos veikėjai jus :*